Počítačové kurzy

Kvalitní počítačové kurzy pro všechny uživatele

Nabízím počítačové kurzy nejen pro jednotlivce, ale také pro menší skupiny. Výběr počítačových kurzů je velice široký. Kurzy jsou dělané jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé uživatele. Je táké možné si vybrat přesně na míru, tzn. přesně podle Vašich představ a požadavků. Kurzy na míru probíhají podle přesně předem dohodnutých témat. Nabídku jednotlivých kurzů si můžete prohlédnout níže na této stránce.

Jak u mě kurzy probíhají? Největší důraz kladu na praktické znalosti a zvládnutí dané kategorie. U jednotlivých kurzů se dozvíte potřebné teoretické základy, které jsou nezbytné k dokonalému zvládnutí daného kurzu. 80 až 90 % času je věnováno samotnému praktickému zkoušení jednotlivých partií z vybraného kurzu. Snažím se uživatelům ukázat nejen nezbytné základy, ale také i něco více z praxe. Jakmile uživatel zvládne základy daného tématu, tak se postupně přesouváme k dalším tématům. Mým jediným cílem je, aby uživatel po absolování vybraného kurzu měl co nejvíce znalostí a nutných informací pro zvládnutí daného tématu.

Dalším odvětvým, které poskytuji, je výuka na počítači nebo doučování. Opět i zde je kladen největší důraz na zvladnutí praktické části. Výuka anebo doučování jednotlivých částí, které si uživatel vybere, probíhá podle stejných pravidel, jako když jde o samotný kurz. Potřebujete naučit pouze jenom jednu z částí na počítači? Neváhejte a určitě mě kontaktujte. Mám velice dobré zkušenosti s doučováním žáků i ostatních uživatelů.

Nabídka počítačových kurzů

Název kurzu Počet hodin Cena za kurz
Základy ovládání počítače a internetu 10 hodin 1.000 Kč
Microsoft Excel - pro začátečníky 8 hodin 950 Kč
Microsoft Excel - pro pokročilé 5 hodin 800 Kč
Microsoft Word - pro začátečníky 8 hodin 950 Kč
Microsoft Word - pro pokročilé 5 hodin 800 Kč
Microsoft PowerPoint - pro začátečníky 8 hodin 950 Kč
Microsoft PowerPoint - pro pokročilé 5 hodin 800 Kč
Microsoft Outlook - pro začátečníky 5 hodin 600 Kč
Jazyk HTML5 6 hodin 1.100 Kč
Kaskádové styly CSS3 8 hodin 1.550 Kč
Individuální výuka Dle domluvy 150 - 300 Kč/h

© 2012 - 2016 Počítačové kurzy a počítačové služby